top of page
Přidat podnadpis.png

WELLBEING VE FIRMÁCH

Naší expertízou je oblast wellbeingu (duševní pohody) a mindfulness, (neboli všímavost).

Celkově lze říci, že wellbeing zaměstnanců je důležitý, protože přispívá k jejich zdraví, štěstí, produktivitě

a spokojenosti. Firmy, které si uvědomují význam wellbeingu, mohou vytvořit zdravé a podpůrné pracovní prostředí, které prospívá jak zaměstnancům, tak i samotné firmě.

Workshopy pro firmy a organizace

SemWell_AUM04539 1.jpg

ÚVOD
DO MINDFULNESS

Délka: 2h

Interaktivní představení principů rozvíjení mindfulness (všímavosti)
jako podpory wellbeingu (životní pohody) a snížení stresu. Jaké jsou přínosy mindfulness v práci a osobním životě se dozvíte na tomto úvodním kurzu.

SemWell_AUM04589.jpg

ENERGIE
V ROVNOVÁZE

Délka: 15h

Série pěti workshopů se zaměřuje na péči o fyzickou, mentální, emoční a duchovní energii, což povede k větší psychické pohodě a spokojenosti pracujících ve Vaší firmě.

Default_company_breakfast_1.jpg

WELLBEING SNÍDANĚ

Délka: 2,5h

Chcete se dobře vyživit - ať už přes dobré jídlo, tipy, jak o sebe pečovat a zařadit mindfulness do svého dne, a propojit se s lidmi z oboru HR? Pak přijďte na well-being snídaně, které pořádáme čtyřikrát ročně.

Frame 17.png

RESTART RETREAT
S JÓGOU
A MINDFULNESS

Délka: 1-2 dny

Dopřejte si kvalitní odpočinek a čas jen pro sebe, kdy nic nemusíte. Můžete se těšit na jógu dvakrát denně, workshop, všímavé procházky v zámecké zahradě, vynikající plnou penzi a možnost sauny a masáží.

On-line a prezenční kurzy na podporu sociálně-emočního učení,  wellbeingu a respektující komunikace v rodičovství a v práci s

WORKSHOP PRO VAŠI FIRMU NA MÍRU

Délka: dle dohody

Nevybrali jste si z nabídky kurzů? Připravíme pro Vás individuálně přizpůsobený program pro specifické potřeby vašeho týmu. Naše workshopy podporují rozvoj dovedností, vylepšují pracovní prostředí a zvyšují celkovou spokojenost zaměstnanců.

bottom of page