top of page
image 22.png

WELLBEING VE FIRMÁCH

Vyberte si
z následujících balíčků

Frame 8.png

Úvodní workshop: Seznámení
s mindfulness pro snížení stresu

PRO ZAMĚSTNANCE 

2 h

Interaktivní představení principů rozvíjení mindfulness (všímavosti) jako podpory wellbeingu (životní pohody) a snížení stresu. CO SE ÚČASTNÍCI*CE DOZVÍ A NAUČÍ? – Co je mindfulness na základě vlastní zkušenosti – Jaké jsou potenciální přínosy rozvíjení kultury mindfulness v práci i v osobním životě

Cena pro skupinu/tým do 30 osob: od 14.000 Kč

AUM04765.jpg

Kurz: MBSR – snižování stresu prostřednictvím mindfulness

PRO ZAMĚSTNANCE

25 hodin rozložených do 8 setkání jednou týdně. Mezi 6. a 7. setkáním je společná 4-5 h praxe.

Osmitýdenní trénink MBSR (z angl. Mindfulness-Based Stress Reduction) je nejznámější, nejvíce rozšířený a vědecky probádaný program rozvíjení životní spokojenosti, vnitřního klidu a rovnováhy prostřednictvím mindfulness. Poskytuje pevný základ pro další samostatné rozvíjení a uplatňování mindfulness v práci i v osobním životě. CO SE ÚČASTNÍCI*E DOZVÍ A NAUČÍ? – Reagovat v náročných situacích vědomě namísto automatických, stereotypních způsobů komunikace  – Rychleji se zotavovat z náročných situací, které život nevyhnutelně přináší  – Vnímat radost z bytí v přítomnosti a vychutnávat si život v celé jeho šíři a bohatosti  – Být "autorem svého života" a zdravě se motivovat  – Užívat si lidské sounáležitosti a vzájemnosti ve vztazích s druhými Jen dlouhodobou pravidelnou ucelenou praxí mindfulness lze dosáhnout skutečných změn v neuronových spojeních v mozku a tím i v celkovém cítění, prožívání a chování.

Cena: kontaktujte nás 

Frame 17.png

Teambuilding: WELLBEING RETREAT

PRO ZAMĚSTNANCE

1–2 DNY

Sestavíme Vám na míru balíček plný odpočinku, sebepéče i inspirace na podporu týmové komunikace. Můžete si vybrat z kombinace jógy, různých meditačních a relaxačních aktivit, mindfulness praxe, všímavé a respektující komunikace.

Cena: kontaktujte nás

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

Po odeslání formuláře se Vám v brzké době ozveme
a řekneme Vám více informací ke zvolenému kurzu
a našich kapacitních možnostech.

Děkujeme za vyplnění a odeslání kontaktního formuláře. Spojíme se s Vámi co nejdříve, většinou do 5 pracovních dnů. Pokud byste odpověď do týdne neobdrželi, mohlo dojít k technickým potížím. Napište nám přímo na email: jana.kyriakou@semwell.org.

bottom of page