top of page

st 29. 11.

|

online setkání na platformě ZOOM

Online setkání pro pracovníky*ice s mládeží

Zveme vás na neformální online setkání mezinárodního evropského projektu BENEFIT tematicky zaměřeného na Posilování odolnosti mládeže skrze mindfulness.

Online setkání pro pracovníky*ice s mládeží
Online setkání pro pracovníky*ice s mládeží

Čas a místo

29. 11. 2023 18:00 – 20:00 SEČ

online setkání na platformě ZOOM

O události

Jste pedagog*žka, psycholog*žka, školní poradce*kyně, sociální pracovník*ice, vedete mládežnické spolky nebo jinak pracujete s mládeží ve věku 16-30 let?

Zveme vás na neformální online setkání mezinárodního evropského projektu BENEFIT, který cílí na rozvoj psychické odolnosti (resilience) a všímavosti (mindfulness) mládeže. Účast je ZDARMA pro všechny zájemce*kyně díky podpoře projektu Erasmus+ Benefit.

Co vás čeká?

Udělejte si doma pohodu a klidně s námi povečeřte. Během 2 hodin vás seznámíme s dosavadními výstupy projektu BENEFIT - Příručkou pro posílení odolnosti a všímavosti mládeže. Vyzkoušíme si několik všímavých aktivit z příručky, které můžete s mládeží praktikovat. Řekneme si, co dělat, když mládež při mindfulness aktivitách... vzdoruje, koulí očima, pláče nebo projevuje jiné náročné emoce. Aktivitami Vás provede zkušená lektorka mindfulness pro děti a dospívající Jana Kyriakou.

Lektorka: JANA KYRIAKOU 

Spoluzakladatelka a projektová ředitelka v organizaci SEMwell a Motion Digital

Mezinárodně certifikovaná lektorka jógy a mindfulness pro dospělé, mladistvé a děti s 25letou zkušeností

Certifikovaná facilitátorka programů mindfulness pro školy britskou organizací Mindfulness in Schools Project a mezinárodní organizací Mindwell

Bývalá členka expertní pracovní skupiny Národního ústavu duševního zdraví pro rozvoj programů sociálně-emočního učení do českých škol

Lektorka mindfulness ve Škole klinické naturopatie

Zkušená lektorka podpory wellbeingu v pracovním i osobním životě

PŘIHLAŠUJTE SE ZDE

Těšíme se na Vás!

Projekt je spolufinancovaný z EU projektu Erasmus+, BENEFIT (číslo projektu: KA220-YOU-934F51AB).

Sdílet událost

bottom of page